Darželis Vilniuje „Vaiko Medis“

Keturios darželio grupės yra įsikūrusios privačiuose namuose su uždarais kiemais ypač ramioje ir saugioje miesto centrinėje dalyje – Vilniaus Naujamiesčio seniūnijoje. Ramybė ir saugumas nėra vienintelis mūsų lokacijos privalumas – netoliese yra Vingio parkas bei nuostabus VU gamtos muziejus. Žinoma, netoli rasite ir Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnaziją, chorinio dainavimo mokyklą „Liepaitės“ ir „Forum Cinemas Vingis“, tad garantuojame, jog veiklos ir edukacinių užsiėmimų jūsų vaikams netruks ne tik darželio teritorijoje, bet ir už jos ribų!

Kalbant apie pačią darželio teritoriją – galime pasigirti atskiromis erdvėmis ugdomajai veiklai, žaidimams ir miegui, todėl vaikų dėmesys visada išliks ten, kur jis ir turėtų būti. Neabejojame, kad jums patiks ir tai, jog darželio aplinkoje vaikai turi ypatingą galimybę tyrinėti gamtą, nes nuolat organizuojame įdomią ir neįprastą veiklą gamtoje, ekologinius žaidimus, pažintines ekskursijas už darželio ribų, įvairias išvykas, kuriose vaikai gali atrasti, tyrinėti, eksperimentuoti ir atsipalaiduoti gamtos prieglobstyje. Vaikams netgi suteikiame išskirtinę galimybę auginti ir prižiūrėti gėles bei daržoves – tai suteiks jūsų vaikams ne tik atsakomybės jausmą, bet ir supratimą apie tai, kaip auga ir gyvena gamta bei augalai.

Mūsų tikslas yra kartu su šeima tenkinti svarbiausius vaiko poreikius – jaustis saugiam, žaisti, bendrauti su kitais vaikais, pažinti, patirti meninių įspūdžių bei kūrybiškai išreikšti save. Darželis „Vaiko medis“ užtikrins, jog jūsų atžala išeis turėdama tvirtus pagrindus tolesniam gyvenimui mokykloje, nes esame išskirtinai demokratiška bei atvira naujovėms ugdymo įstaiga.

Mes siekiame subalansuoti saugumą, laisvę ir savarankiškumą, kūrybą, žaidimus ir žinias, pastovų gyvenimo ritmą, sveiką gyvenseną ir dorovinę vaiko pasaulėjautą. Mūsų misija yra padėti vaikams sukurti idealų gyvenimo balansą, kurio visada ypač reikia ir tolimesniame gyvenime.

Kontaktai