Mityba

Mityba yra beprotiškai svarbi kiekvieno individo gyvenimo dalis. Maistą mūsų darželiui tiekia UAB „Voverės“. Ši įmonė teigia, jog gamina tik sveiką ir natūralų maistą, o meniu vaikams yra sudaromas pagal dietologinius reikalavimus ir patvirtinamas visuomeniniame sveikatos centre. „Voverės“ užtikrina, jog vaikų dienos maisto energinė vertė yra ideali.

Bandoma subalansuoti skanų, ir sveiką maistą, todėl žaliavos yra kruopščiai atrenkamos ir pasirenkami produktai tik be maisto priedų. Beje, maistą ši įmonė visada ruošia tik garuose, kad nebūtų prarandamas natūralus skonis ir, žinoma, visos naudingosios medžiagos.

Kaip visada, pasirūpinama ir saugumu – alergiškiems vaikams yra skiriamas ypatingas dėmesys, todėl kiekvienam alergiškam vaikui patiekalai yra gaminami pagal individualų meniu.

Ką valgo darželio vaikai, mums yra taip pat svarbu, kaip ir jums, nes maistas yra edukacijos proceso dalis – nuolat siekiame vaikus supažindinti su maisto produktais, atrasti naujus skonius, o valgiaraštis yra nuolat tobulinamas ir keičiamas net keturis kartus per metus. Galite nė kiek nesijaudinti ir patikėti savo vaiko mitybą mūsų darželiui – mityba čia rūpinamės nuoširdžiai ir kruopščiai lyg namuose.

Kontaktai