Sveikata

Įprotį gyventi sveikai reikia ugdyti nuo pat vaikystės, todėl nuolat skatiname fizinį vaikų aktyvumą – nuo rytinės mankštos, judrių žaidimų darželio kieme, žygių į parką iki rimtesnių sportinių užsiėmimų. Žinoma, sveikai gyvensenai ne ką mažiau svarbi ir gera mityba, todėl nuolatos aiškinamės kas yra sveikas ir naudingas maistas, o kulinarijos užsiėmimų metu netgi ir kartu jį ruošiame.

Dažnai tikima mitu, jog darželiuose vaikų sveikata ir imunitetas gana prastas dėl daugybės įvairiausių priežasčių, tačiau sveikatos stiprinimas ir saugojimas mums yra prioritetas. Būti sveikam nereiškia nesirgti, o ugdymas nėra faktų ir įgūdžių kaupimas. Tai yra daug platesnės ir viena nuo kitos neatsiejamos sąvokos.

Todėl stengiamės apie sveikatą vaikus mokyti geriau kasdieninėse situacijose žaidžiant, mokantis, netgi tiesiog stebint aplinką. Mokome vaikus rūpintis ne tik savimi, bet ir aplinkiniais. Be jokių abejonių, ir patys užtikriname idealias sąlygas sveikai gyventi. Nors gyvenime svarbu ir išsilavinimas, ir socialiniai įgūdžiai, didžiausia vertybe išlieka sveikata, todėl visą vaiko gyvenimą grindžiame sveikatos puoselėjimo, tausojimo ir stiprinimo idėjomis.

Kontaktai